PLAN ve BÜTÇE KOMİSYONU
 
 
Nurettin KARACA Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
Abdurrahman KARAGÖZ Alaca İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Süleyman ŞENER Osmancık İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Ünal CEVİZCİ Sungurlu İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Mustafa YILDIZ Kargı İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Mustafa ÇELİK Ortaköy İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Haydar ERDEM Mecitözü İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
 
İMAR ve BAYINDIRLIK KOMİSYONU
 
Abdullah METEOĞLU Boğazkale İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Halil İbrahim KAYA Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
Yurdanur ÖZZEHİNLİ Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
Yusuf KAYA İskilip İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Mustafa ALAGÖZ Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
Erdoğan KÖROĞLU Bayat İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Burçin SOLMAZ POLAT Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
 
EĞİTİM KÜLTÜR ve SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU
 
Mustafa ÇATAR Dodurga İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Alaaddin COŞKUN Oğuzlar İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Süleyman ŞENER Osmancık İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Hacı Mustafa ŞİMŞEK Boğazkale İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Satılmış KÖKCÜ Laçin İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
 
HUKUK ve İNSAN HAKLARI KOMİSYONU
 
Ali Sami ODABAŞ Alaca İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Üzeyir ESENKAYA İskilip İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Nurettin KARACA Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
Celal GÜNGÖR Sungurlu İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Yıldız BEK Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
 
SANAYİ ve TİCARET KOMİSYONU
 
Mustafa ÇATAR Dodurga İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Mehmet YÜCEL Osmancık İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Mesut TUĞREL Kargı İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Ramazan KELEPİRCİOĞLU Sungurlu İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Satılmış KÖKCÜ Laçin İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
 
GENÇLİK ve SPOR KOMİSYONU
 
Erhan AKAR Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
Mustafa YILDIZ Kargı İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Mesut TUĞREL Kargı İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Ahmet TUNA Bayat İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Dilaver YILDIRIM Ortaköy İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
 
TURİZM KOMİSYONU
 
Ünal CEVİZCİ Sungurlu İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
İkram ŞAHİN Alaca İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Mustafa ÇELİK Ortaköy İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Abdullah METEOĞLU Boğazkale İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Yıldız BEK Merkez İlçe İl Genel Meclis Üyesi
 
AİLE ve ENGELLİLER KOMİSYONU
 
Mehmet YÜCEL Osmancık İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Arif ÇAMİÇİ Oğuzlar İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
İkram ŞAHİN Alaca İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Erdoğan KÖROĞLU Bayat İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Satılmış KÖKCÜ Laçin İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
 
ARAŞTIRMA ve GELİŞTİRME KOMİSYONU
 
Alaaddin COSKUN Oğuzlar İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Ramazan KELEPRCİOĞLU Sungurlu İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Celalettin AKSAN Osmancık İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Saadettin BABUÇCU İskilip İlçesi İl Genel Meclis Üyesi
Haydar ERDEM Mecitözü İlçesi İl Genel Meclis Üyesi